Dnes je pondělí, 1.6.2020 - Laura

Bařické stanování 26.-28.7.2019

06.08.2019  ‌  Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz  ‌  Přečteno: 451x

Stejně jako v loňském roce i letos proběhlo poslední červencový víkend stanování dětí a dospělých na místním fotbalovém hřišti. Účast přesáhla očekávání a oproti roku 2018 byla dvojnásobná. Díky finančnímu daru místního sdružení dobrovolných hasičů byly děti v rámci programu odměňovány cenami, takže v připravené „Cestě za pokladem“ našly ve finále věci pro jejich radost, tak i pro bezpečnost (čelové baterky a reflexní prvky).

Samozřejmostí byly i sladké odměny. Čelovky využily ještě večer, kdy všechny absolvovaly statečně stezku odvahy. Někteří „maloši“ dokonce i dvakrát.
Opékání špekáčků, ranní rozcvičky dospělých s dětmi, fotbal, koupání, balonkiáda, rally Bařice v kolečkách, přestřelka tenisáků, country vystoupení, promítání pohádek, jízdy na čtyřkolkách, cyklistický slalom, stolní hry, jízda hasičským vozem, to je jen stručný výčet toho, co účastníci prožili a absolvovali.
Jako připomínku tohoto víkendu obdržel každý účastník své barevné originální tričko. Dospělá část tábora zajistila rukou společnou stravování (kotlíkový guláš, bramboráky, bábovky).
I přes nepřízeň počasí, které zasahovalo do programu připraveného jak pro děti tak pro dospělé účastníky, se akce vydařila a díky spolupráci všech dospělých, kteří se postarali o celkový chod tohoto „přívesnického tábora pro děti z Bařic a okolí“ byli „oranžoví mravenci“ (děti), „světle modří mravenci“ (dámy) a „tmavě modří mravenci“ (pánové) spokojeni a i díky jejich nadšení pro připravené hry, se na tuto akci bude vzpomínat dlouho.
Dík patří všem zúčastněným a věříme, že se příští rok podaří stanování na hřišti našeho fotbalového klubu (kterému tímto děkujeme za poskytnutí prostor) zopakovat, možná v ještě větším rozsahu a počasí se bude tentokrát usmívat a ne mračit.
Jaroslava Zbořilová & Lukáš Outěřický

Více fotografií v galerii - Přívesnický tábor - Bařice 2019


Táborníci
Táborníci


© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-20


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
01.06.2020 v 14:14:48, © Obec Bařice - Velké Těšany 2020