Dnes je středa, 22.5.2019 - Emil

Česko zpívá koledy i v Bařicích

29.12.2018  ‌  Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz  ‌  Přečteno: 218x

Dne 12.12.2018 se konala tradiční celostátní akce Česko zpívá koledy. Toto setkání v adventním čase je příležitostí příjemně strávit pár chvil s lidmi, které známe a máme rádi a také zapomenout na předvánoční shon. Bařické setkání se uskutečnilo pod krásně nazdobeným stromem u kapličky.

V letošním roce jsme zpívali za doprovodu kytary Karla Krejčiříka (čímž mu ze srdce děkuji), což celému setkání dodalo příjemnou atmosféru. K dispozici byl svařák pro zahřátí v chladném podvečeru, a aby ani děti nebyly ochuzeny, mohly se zahřát speciálně pro ně uvařeným punčem. Po zazpívání koled a dalších vánočních písních se celá společnost přesunula do společenské místnosti. I zde pokračovala velmi příjemná vánoční atmosféra, kuchařky si vyměňovaly recepty na nejlepší cukroví, pokračovalo se ve zpěvu a všichni nasávali kouzlo Vánoc.
Účast na této akci byla, stejně jako každý rok, velká. Zúčastnily se všechny generace obyvatelů Bařic, včetně těch nejmladších. Můžeme říct, že toto krásné setkání se pomalu stává tradicí bařického adventu. Už teď se těšíme na Česko zpívá koledy 2019.
Za organizační tým L. Pecková

Více fotografií v galerii - Česko zpívalo koledy i v Bařicích


Setkání u kapličky
Setkání u kapličky


© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-19


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
22.05.2019 v 10:03:19, © Obec Bařice - Velké Těšany 2019