Dnes je pátek, 14.12.2018 - Lýdie

Otevření nového víceúčelového hřiště ve Velkých Těšanech

31.10.2017  ‌  Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz  ‌  Přečteno: 422x

„Tak jsme se konečně dočkali“, mohli si říci po devíti letech občané obce Bařice – Velké Těšany. První jednání o vybudování nového hřiště a sestavení plánů probíhalo od roku 2008, kdy poté následoval kolotoč marných pokusů o získání dotace, jak od Ministerstva školství, tak od Zlínského kraje. A tak se zastupitelstvo obce rozhodlo postavit hřiště z vlastních prostředků.

K slavnostnímu přestřižení pásky tak mohlo dojít v sobotu 14. října 2017. Od 15 hodin se na hřišti shromáždila značná část občanů, aby byla přítomna nejen samotnému otevření hřiště, ale i bohatému kulturně-sportovnímu programu, který byl připraven na toto odpoledne.
Program byl zahájen vystoupením mažoretek LEXY Kroměříž pod vedením paní Pavlíčkové, dále se představily děti z místní mateřské školky a kulturní program byl zakončen ukázkou z baletu Labutí jezero v podání bařického kulturního spolku.
Po kulturní části programu si mohli přítomní malí i velcí občané vyzkoušet sporty, pro které je toto hřiště určené – tenis, nohejbal, fotbal aj. Sportovním vyvrcholením oslav byl zápas mužů TJ Bivoj Bařice a Piv-kop Velké Těšany pod umělým osvětlením, které je součástí hřiště.
Děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit otevření tak dlouho očekávaného víceúčelového hřiště ve Velkých Těšanech.
Marek Haloda

Více fotografií v galerii - Otevření víceúčelového hřiště


Zbývá jen přestříhnout pásku
Zbývá jen přestříhnout pásku

Sluníčková školka
Sluníčková školka

Hostů se sešlo opravdu hodně
Hostů se sešlo opravdu hodně

Přílet černých labutí
Přílet černých labutí


© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-18


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
14.12.2018 v 14:57:39, © Obec Bařice - Velké Těšany 2018