Dnes je pátek, 10.7.2020 - Libuše/Amálie

"BAŘICKÝ JOKER 2019"

07.11.2019  ‌  Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz  ‌  Přečteno: 431x

Skutečnost, že Bařice jsou nejen obcí fotbalu a společenský akcí, připravovaných pro naše nejmenší i ty dříve narozené, potvrdil uplynulý měsíc. Devatenáctý říjnový večer byl v místní klubovně na fotbalovém hřišti zasvěcen nultému ročníku "Bařického jokera" (turnaji jednotlivců v tzv. "žolikách"). Čtrnáct přihlášených účastníků, bez rozdílu věku a pohlaví, svedlo napínavé partie nejen v hlavní soutěži, ale i v následných doplňkových hrách, připravených pro vyřazené hráče, a to až do pozdních večerních hodin.

Donesené domácí pochoutky od účastníků (které by samy o sobě mohly uspořádat kulinářskou soutěž) přispěly k pohodové atmosféře celé akce. Během ní se všichni zúčastnění shodli, že z "Bařického jokera" by se mohla stát pravidelná událost, konaná vždy na jaře (některou dubnovou) a na podzim (některou říjnovou sobotu).
Ke konečnému pořadí, které ve finále nebylo až tak důležité, jako příjemně strávený společensko-soutěžní večer, lze říci asi tolik, že vítězkou se po tuhém boji stala Pavlína Škrabalová. Čest mužů zachraňovali na stříbrné pozici Lukáš Outěřický a bronzový Radek Paštěka.
Jak již však bylo řečeno, výsledky nebyly tím hlavním motivem uspořádané akce a proto dík a uznání však patří všem zúčastněným.
Lukáš "Ouťa" Outěřický


Zdařilá akce
Zdařilá akce

Vítězka večera
Vítězka večera

Kulinářské speciality
Kulinářské speciality

Vítězné trio
Vítězné trio

Zapálení pro hru
Zapálení pro hru


© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-20


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
10.07.2020 v 02:54:02, © Obec Bařice - Velké Těšany 2020