Dnes je sobota, 4.4.2020 - Ivana
CZECH POINT

Obecní úřad Bařice-Velké Těšany od 1.1.2008 poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy.
Výpisy (zkrácené i úplné):

  • Obchodní rejstřík
  • Živnostenský rejstřík
  • Katastr nemovistostí
  • Rejstřík trestů
  • Rejstřík trestů právnických osob
  • Insolvenční rejstřík
  • Výpisy z veřejného rejstříku
  • Seznam kvalifikovaných dodavatelů
  • Snímky z katastrálních map
  • Bodové hodnocení řidičů

Více informací o Czech POINT

Czech POINT

ADRESA OÚ

Obecní úřad
Bařice č.p. 8
767 01 Kroměříž
Tel: 573 358 015
Fax: 573 358 152
obec@barice-velketesany.cz

HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU

V přehledu jsou uvedena pouze hlášení za posledních deset dní.

30.03.2020 - Hlášení místního rozhlasu

 Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz


Od dnešního dne, pondělí 30. 3. až do odvolání je na všech autobusových regionálních linkách zajišťovaných Zlínským krajem znovu zaveden provoz podle jízdních řádů, které platí o letních prázdninách. Vybrané dálkové spoje jedoucí do Brna nadále budou zkráceny do Vyškova, ostatní spoje do Brna a Ostravy budou včetně víkendu zrušeny.
Aktuální jízdní řády najdete na internetových stránkách obce.

Na obecním úřadě je stále zásoba našitých roušek pro případ potřeby. Pokud někdo z občanů potřebuje, může se přihlásit emailem nebo telefonicky a rouška mu bude doručena do schránky.
Současně připomínám těm, kteří mají problém se zajištěním nákupu, že se mohou obrátit na obecní úřad a nákup jim bude zajištěn.

Vážení občané, upozorňuji, že stále platí veškerá usnesení a doporučení vlády týkající se volného pohybu osob, sdružování a povinného nošení roušek. Zákaz shromažďování a povinnost nosit roušku platí na celém území obce a to pro všechny.
V případě, že nebudou tato nařízení dodržována, budeme nuceni postupovat v souladu se zákonem a tyto případy hlásit. Uvědomte si, že šíření nakažlivé nemoci z nedbalosti je trestným činem.
Buďte, prosím, všichni k sobě ohleduplní a dodržujte veškerá tato nařízení. Současně děkujeme všem, kteří tato nařízení respektují.


25.03.2020 - Hlášení místního rozhlasu

 Věra Halamová  ‌  starosta@barice-velketesany.cz


Prodejna pečiva Paulla Lipník nad Bečvou, s pravidelným prodejem ve středu a v pátek, oznamuje, že až do odvolání ruší prodej v naší obci.

Charita Kroměříž informuje o službách, které je schopna v současné době poskytnout potřebným osobám, v případě, že osoba, která se o ně doposud starala, nemůže např. z důvodu karantény
Jedná se o obstarání nákupu, koupel, chystání léků a stravy, zabezpečení zdravotní péče. Bližší informace a potřebné kontakty najdete na informační desce.

Firma z Kroměříže, která se zabývá závodním stravováním a výrobou baleného jídla, nabízí zájemcům dovoz hotových jídel až do domu, 1x týdně, vždy v předem domluvený termín. Záruka jídla je 14 dní. Cena 57 Kč za hlavní jídlo, 23 Kč za polévku. Výběr z 30 druhů jídel. Objednávky na telefonu 773 737 821.
Informace na informační desce.

Od dnešního dne platí další omezení v jízdních řádech. Autobusy budou jezdit podle režimu, platného v době vánočních svátků. Dochází k omezení dálkové dopravy. Vybrané spoje do Brna budou zkráceny do Vyškova, ostatní budou zrušeny.© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-20


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
04.04.2020 v 13:37:15, © Obec Bařice - Velké Těšany 2020