Dnes je pondělí, 13.7.2020 - Markéta
ADRESA OÚ

Obecní úřad
Bařice č.p. 8
767 01 Kroměříž
Tel: 573 358 015
Fax: 573 358 152
obec@barice-velketesany.cz

PROHLÁŠENÍ TVŮRCE STRÁNEK

Informace o stránkách

Oficiální internetové stránky Obec Bařice - Velké Těšany, které jsou umístěny na internetové adrese www.barice-velketesany.cz jsou tvořeny s přihlédnutím k pravidlům a metodickým pokynům vydaným Ministerstvem informatiky ČR v dokumentu "Best practice - pravidla pro tvorbu přístupného webu ver 1.0"; a k normám konsorcia WCAG 1.0.

Stránky www.barice-velketesany.cz jsou vytvořeny pomocí technologie XHTML, PHP a MYSQL. Kód stránek je validní dle specifikace XHTML 1.0 Transitional a neobsahuje syntaktické chyby.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné pro majoritní i alternativní prohlížeče webových stránek.


Grafický vzhled webu

Grafický vzhled webu je vytvořen pomocí kaskádových stylů CSS.

Stránky podporují možnost zvětšení velikosti písma pomocí webového prohlížeče.

Stránky mají optimalizovaný tiskový výstup (bez grafiky a menu).

Stránky byly testovány v nejrozšířenějších a nejpoužívanějších internetových prohlížečích. Zpětně jsou kompatibilní pro Internet Explorer 5.0 až verze 11, Mozilla 1.5 až 42.0, Opera 10 až 34 a MaC Safari s ohledem na jejich grafickou jednotu vzhledu a na zachování funkčnosti všech sekcí webu.


Dotazy a ohlášení chyb

Máte-li ke stránkám nějaké dotazy nebo naleznete-li na těchto stránkách chybu nebo zjistíte špatnou funkci stránek, pošlete informaci správci stránek na e-mailovou adresu:
webmaster@barice-velketesany.cz - webmaster, Jan Rýdel.


Autorská práva ©

Pokud není na stránkách uvedeno jinak, je nositelem autorských práv textů, dokumentů, fotografií a ostatní grafiky Obec Bařice - Velké Těšany.

Pro zveřejňování, kopírování, úpravu a šíření dat z tohoto webu kontaktujte nositele autorských práv Obec Bařice - Velké Těšany na e-mailové adrese: starosta@barice-velketesany.cz.


© Obec Bařice - Velké Těšany
ObecOnLine 2007-20


Tisk ze stránek www.barice-velketesany.cz, všechna práva vyhrazena.
13.07.2020 v 15:45:50, © Obec Bařice - Velké Těšany 2020